DnB NORD Bankas biroja ēka

“DnB NORD Bankas jaunā biroju ēka Rīgā, Skanstes ielā 12 saņēmusi augstu profesionāļu novērtējumu un atzinību, iegūstot otro vietu Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA) rīkotajā skatē “”Gada labākā būve Latvijā 2010″” nominācijā “”Gada jaunbūve””.

Jaunajā celtnē veiksmīgi apvienots moderns dizains, jaunāko tehnoloģiju sniegtās iespējas un funkcionāls telpu iekārtojums, nezaudējot vieglumu, gaišumu un mājīguma sajūtu. Mūsdienīgā arhitektūra, kas kvalitatīvi un izteiksmīgi papildina Rīgas pilsētvidi, ir pacēlusi latiņu arī Skanstes ielas rajona turpmākajai attīstībai.

“”Ēka uzbūvēta, apvienojot augstvērtīgu arhitektūru un energoefektīva biroja īpašības, un ir viena no tehnoloģiski attīstītākajām un mūsdienīgākajām celtnēm Rīgā. Tajā izbūvēta vēdināma fasādes sistēma, īpašas iekštelpu gaisa mitrināšanas, vēdināšanas un dzesēšanas sistēmas, ārējās automātiskās žalūzijas,”” LBA viedokli paudusi asociācijas biroja vadītāja Līga Dimante. Ēkā tika uzstādītas WAREMA fasādes žalūzijas (404 gab.) ar kastēm, trosēm un 80mm platām lamelēm. Žalūzijas tika pieslēgtas pie vadības sistēmas Climatronic un automātiski tiek vadītas pēc debesspusēm no saules sensora. Drošības ir nodrošināta pret apledojumu un stiprām vēja brāzmām. No telpu iekšpuses mēs piegādājām un uzstādījām WAREMA rullo un plisē žalūzijas ar motoriem, aprīkotas ar tālvadības pultīm.

DnB NORD Bankas biroju ēku projektējis starptautiskajā profesionāļu sabiedrībā plašu atzinību guvušā arhitekta Audriusa Ambrasa birojs (Lietuva). Būves celtniecību vadījušas SIA “”Merks”” un SIA “”Būvkonsultants””.

 

01

Realizācijas laiks

-
02

Būvnieks

SIA "MERKS"
03

Arhitekts

«Audrius Ambrasas Architects», Lietuva , Viļņa
04

Risinājums

WAREMA fasādes žalūzijas ar vadības sistēmu Climatronic