Arhitektiem, būvniekiem, attīstītājiem

Mēs – LuxControl profesionāļu komanda – piedāvājam risinājumus gaismas un saules apjoma regulēšanai iekštelpās un ārtelpās, kā arī šo sistēmu attālinātu un gudru vadību. Jau kopš 2002. gada piedāvājam mūsu klientiem augstvērtīgus un pēc individuāla pasūtījuma izgatavotus saules aizsardzības risinājumus, tostarp projektēšanu, ražošanu, uzstādīšanu un apkopi, no vadošajiem Rietumeiropas ražotājiem un zīmoliem. Mūsu risinājumi paredzēti privāto un publisko ēku iekštelpu komfortam un klimata kontrolei, kā arī saules gaismas un temperatūras kontrolei ārtelpās.

Mūsu nosaukums vislabāk raksturo to, ko mēs darām. “Lux” – gaismas mērvienība – un “control” – vadība un pārvaldība. Mūsu risinājumi uzlabo darba un dzīves kvalitāti objektos, kurus jūs attīstāt, būvējat vai iekārtojat.

Mūsu piedāvātie risinājumi tiek veidoti pēc individuāliem projektiem, rūpējoties par privātās vai publiskās vides estētiku un ilgmūžību, harmoniju ar citiem dizaina risinājumiem, kā arī saprātīgi izmantojot enerģijas resursus.

Latvijas tirgū LuxControl galvenās priekšrocības ir plašs saules aizsardzības sistēmu un tehnoloģiju sortiments, kā arī mūsu ilgā praktiskā pieredze. Mēs spējam īstenot gandrīz jebkuru modernu, radošu vai klasisku ieceri racionālā, energoefektīvā un ekoloģiski atbildīgā veidā.

Mūsu ilggadējo klientu lokā ir arī nozares profesionāļi – Latvijas arhitektu biroji, attīstītāji un būvnieki, piemēram, Zaigas Gailes arhitektu birojs un “ARHIS Arhitekti”. LuxControl īstenotie risinājumi ir atrodami virknē daudzdzīvokļu un ražošanas ēku, nodrošinot tajās funkcionālu un ērtu vidi. Vairākas no būvēm, piemēram, VEF ražošanas korpuss, dzīvojamā ēka “River Breeze Residence”, Latvijas Valsts mežu klientu centrs, RSU dienesta viesnīca, bankas Luminor ēka, biroju kompleksi “Skanstes City” un “New Hanza”,  nominētas un guvušas atzinību prestižajā nozares konkursā “Gada būve”. 

Mēs piedāvājam visu veidu markīzes, žalūzijas, logu aizsardzības risinājumus un dārza nojumes, kā arī visu šo risinājumu vadības sistēmas. Labprāt sniedzam ieteikumus, jo pārzinām produktus, nozares tehnoloģiju attīstību un esam uzkrājuši vērā ņemamu pieredzi un atsauksmes no citiem lietotājiem.

 

 

Mūsu nodrošināsim

  • saules un gaismas kontroles risinājumu projektēšanu un nepieciešamos aprēķinus;
  • konsultācijas un rekomendācijas ēkas attīstīšanas vai rekonstrukcijas laikā;
  • esošo risinājumu efektivitātes analīzi un ieteikumus uzlabojumiem;
  • vizualizāciju izstrādi;
  • sertificēšanu;
  • mērījumu veikšanu;
  • uzstādīšanu;
  • regulāru apkopi;
  • nepieciešamos remontdarbus vai risinājumu papildinājumus. 

Markīzes

Žalūzijas

Vadības sistēmas

Mūsu īstenotie projekti 

LuxControl piegādātie risinājumi ir atrodami virknē daudzdzīvokļu un ražošanas ēku, kas nodrošina funkcionālu un ērtu darba un dzīves vidi. Vairākas no būvēm, piemēram, VEF ražošanas korpuss, dzīvojamā ēka River Breeze Residence, Latvijas Valsts mežu klientu centrs, RSU dienesta viesnīca, bankas Luminor ēka, biroja komplekss "New Hanza" u. c., nominētas un guvušas atzinību prestižajā nozares konkursā “Gada būve”. Mūsu ilggadējo klientu lokā ir arī nozares profesionāļi – Latvijas arhitektu biroji, attīstītāji un būvnieki, piemēram, Zaigas Gailes arhitektu birojs un “Arhis” arhitekti. Līdz šim Latvijā īstenoti vairāki projekti, kas ir atzīti un novērtēti ar starptautiskiem kvalitātes sertifikātiem.

Uzzināt vairāk

Sazinies ar mums!

Uzrakstiet mums savas vajadzības un vēlmes, un mēs palīdzēsim izvēlēties vispiemērotāko tehnisko un vizuālo risinājumu ēkām to plānošanas, būvniecības, labiekārtošanas vai rekonstrukcijas laikā.

Sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu, zvanot +371 29224431, +371 20220134

vai rakstot info@luxcontrol.lv.