Par LuxControl

Mēs – LuxControl profesionāļu komanda – nodrošinām risinājumus gaismas un saules apjoma regulēšanai iekštelpās un ārtelpās, kā arī šo sistēmu attālinātu un gudru vadību.

Mūsu nosaukums vislabāk raksturo to, ko mēs darām. “Lux” – gaismas mērvienība – un “control” – kontrole, vadība un pārvaldība. Mūsu risinājumi uzlabo jūsu ikdienas dzīves kvalitāti, rūpējas par apkārtējās vides estētiku un ilglaicību, kā arī saprātīgi izmanto enerģijas resursus.

LuxControl ir eksperti saules aizsardzības sistēmu projektēšanā, uzstādīšanā un apkalpošanā.

Jau kopš 2002. gada piedāvājam mūsu klientiem augstvērtīgus un pēc individuāla pasūtījuma izgatavotus saules aizsardzības risinājumus no vadošajiem Rietumeiropas ražotājiem un zīmoliem.

Latvijas tirgū LuxControl galvenās priekšrocības ir plašs saules aizsardzības sistēmu un tehnoloģiju sortiments, kā arī mūsu ilgā praktiskā pieredze. Mēs spējam īstenot gandrīz jebkuru modernu, radošu vai klasisku ieceri racionālā, energoefektīvā un ekoloģiski atbildīgā veidā.

 

Mūsu ilggadējo klientu lokā ir arī nozares profesionāļi – Latvijas arhitektu biroji, attīstītāji un būvnieki, piemēram, Zaigas Gailes arhitektu birojs un “ARHIS Arhitekti”. LuxControl īstenotie risinājumi ir atrodami virknē daudzdzīvokļu un ražošanas ēku, nodrošinot tajās funkcionālu un ērtu vidi. Vairākas no būvēm, piemēram, VEF ražošanas korpuss, dzīvojamā ēka “River Breeze Residence”, Latvijas Valsts mežu klientu centrs”,  RSU dienesta viesnīca, bankas Luminor ēka, biroju kompleksi “Skanstes City” un “New Hanza”, nominētas un guvušas atzinību prestižajā nozares konkursā “Gada būve”. 

Mūsu pakalpojumi

Lai sadarbotos ar mums, nav vajadzīgas priekšzināšanas markīžu, žalūziju, slēģu vai nojumju pasaulē – pietiks, ja zināsiet, kā gribat justies kādā savas mājas vai dārza daļā. Mūsu komanda palīdzēs saprast, kurš produkts, kādā tehniskā un dizaina risinājumā un kādos izmēros vislabāk ļaus sasniegt jūsu iecerēto rezultātu.

Mēs piedāvājam visu veidu markīzes, žalūzijas, logu aizsardzības risinājumus un dārza nojumes. Vienlaikus nodrošinām visu šo risinājumu vadības sistēmas, lai tie kalpotu bez aizķeršanās dažādos laikapstākļos.

Mēs nodrošināsim

  • rūpīgu un profesionālu mērījumu veikšanu;
  • konsultācijas un ieteikumus, jo pārzinām produktus, nozares tehnoloģiju attīstību un esam uzkrājuši vērā ņemamu pieredzi un atsauksmes no citiem lietotājiem;
  • uzstādīšanu;
  • regulāru apkopi;
  • nepieciešamos remontdarbus vai risinājumu papildinājumus.

Mūsu darbi

Esam palīdzējuši vairākiem privātmāju un dārzu īpašniekiem atrast labākos individuālos risinājumus gaismas un saules kontrolei. Liels paldies mūsu klientiem, kuri ļāva ieskatīties savās mājvietās un pastāstīt par tajās izmantotajiem produktiem.

Līdz šim Latvijā īstenoti vairāki projekti, kas ir atzīti un novērtēti ar starptautiskiem kvalitātes sertifikātiem.

 

Uzzināt vairāk

Sazinies ar mums!

Uzrakstiet mums savas vēlmes, un mēs palīdzēsim izvēlēties vispiemērotāko tehnisko un vizuālo risinājumu jūsu mājai vai ārtelpai.

Sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu, zvanot +371 29224431, +371 20220134

vai rakstot info@luxcontrol.lv.