We are suppliers of quality brand blinds

About us

“LuxControl” Latvijas tirgū darbojas kopš 2002. gada un kompānijas pamatvirziens ir saules aizsardzības sistēmu projektēšana, uzstādīšana un apkalpošana. Mēs strādājam ar Rietumeiropas vadošajiem zīmoliem saules aizsardzības produkcijas tirgū un nodrošinām profesionālu pilna servisa klāstu –mērijumu veikšana, konsultācijas, uzstādīšana un regulara tehniskā apkope. Sadarbojoties ar prestižākajiem Latvijas arhitektu birojiem, starp kuriem minami Zaigas Gailes arhitektu birojs, “Arhis” un citi. Mūsu darba kultūru raksturo augsti kvalitātes standarti, individuāla attieksme pret klientu un profesionalitāte. Ilgstoša pieredze nozarē, “know-how” un nepārtraukta pilnveidošanās mums ļauj īstenot modernus, energoefektīvus un ekoloģiski atbildīgus projektus, kuros radošas ieceres ir apvienotas ar racionāliem risinājumiem.

OUR REPRESENTATIVE BRANDS

Czechia

Frauenfeld

Glatz piedāvā saulessargus privātmājam, dārziem, viesnīcām, restorāniem.

Frauenfeld

Glatz piedāvā saulessargus privātmājam, dārziem, viesnīcām, restorāniem.

London

COLT piedāvā augstas kvalitātes ventilācijas, ugunsdrošības un saules aizsardzības sistēmas.

London

COLT piedāvā augstas kvalitātes ventilācijas, ugunsdrošības un saules aizsardzības sistēmas.

London

COLT piedāvā augstas kvalitātes ventilācijas, ugunsdrošības un saules aizsardzības sistēmas.

Waregem

RENSON® misija ir nepārtraukta dabisko gaisa ventilācijas produktu izstrādāšana un ražošana tirdzniecības un dzīvojamo māju vajadzībām.

Marktheidenfeld

Warema International GmbH ir viens no līderiem saules aizsardzības produktu tirgū pasaulē. Uzņēmumā tiek attīstīti un ražoti funkcionāli saules aizsardzības risinājumi, kas apvieno sevī SAULES GAISMAS VADĪBU.

7 reasons why you should choose us

cert

Certification

“LuxControl” piedāvātie saules aizsardzības produkti un tehnoloģijas ir ideāla izvēle projektiem, kas būvēti domājot par ilgmūžību. Mēs strādājam ar pasaules vadošajiem zīmoliem, kuru rūpīgi izstrādātā produkcija ir izgatavota no inovatīviem, drošiem, uzticamiem un pārbaudītiem augstas kvalitātes materiāliem, ko apliecina garantijas laiks un starptautski kvalitātes sertifikāti.

setup

Installation

Lai garantētu maksimāli efektīvu, drošu un ilgtspējīgu produktu ekspluatāciju, profesionāla uzstādīšana ir būtisks mūsu servisa posms. Saviem klientiem sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu sākot no montāžas, automatizācijas izveides un vadības sistēmas programmēšanas līdz regulārai tehniskai apkopei. “LuxControl” speciālisti ir apguvuši zināšanas pie ražotājiem un ir sertificēti veikt visus uzstādīšanas un apkopes darbus.

adopt

Individual solutions

Mūsu klienti ir mūsu vērtība, un katram klientam tiek veltīta individuāla attieksme, tādēļ ikkatrs “LuxControl” izstrādātais risinājums ir unikāls ēkas projekts ar savām individuālām objekta prasībām un specifiku.

Kā notiek individuāla projekta izstrāde?
• Katrs projekts tiek izstrādāts atbilstoši klienta vajadzībām, vēlmēm un iespējām
• Ikviens saules aizsardzības produkts vai produktu sistēma tiek izgatavota pēc individuāla pasūtījuma, ņemot vērā objekta tehniskos parametrus
• Mūsu meistari individuāli izstrādā tehniskos projektu mezglus, vadības sistēmas un programmatūru, nodrošinot intelektuālu funkcionalitāti līdz smalkākajai detaļai
• Katrs pasūtījums ir unikāls materiālu, krāsu, dizaina, tehnoloģiju, funkcionalitātes, kā arī ražotāja un mūsu speciālistu meistarības apvienojums

vis

Visualizations

Pateicoties mūsu plašajam sadarbības partneru tīklam visā Rietumeiropā, saviem klientiem varam sniegt plašu produktu klāstu un gandrīz neierobežotas dizaina iespējas, ļaujot brīvi variēt gan ar materiāliem, gan krāsām, gan formām. Lai gala rezultāts būtu paredzams un klientam būtu vieglāk izvēlēties tīkamāko risinājumu, piedāvājam izstrādāt 3D visualizācijas.

cons

Consultations

“LuxControl” mērķis ir atbilstoši klienta vajadzībām un vēlmēm rast līdzsvaru starp komfortu, funkcionalitāti, estētiskumu un nepieciešamajām investīcijām. Saviem klientiem sniedzam bezmaksas konsultāciju par visiem interesējošiem jautājumiem, lai izveidotu tieši Jūsu projektam piemērotāko risinājumu.

Konsultācijā ietilpst:
• Dažādu risinājumu piedāvājums, atbilstoši klienta vajadzībām
• Budžeta plānošana un finanšu piedāvājums katram risinājumam
• Energoefektivitātes aprēķini un investīciju analīze, aprēķinot cik ilgā laikā atmaksāsies izvēlētais risinājums

analysis

Analysis

Izprotot mūsu klientu vēlmi noteikt potenciālos ieguvumus, tiek veikti daudzpusīgi aprēķini un datu analīze, kas ļauj izvērtēt un izvēlēties optimālāko saules aizsardzības risinājumu. Efektīvs risinājums palīdzēs ievērojami sasmazināt ēkas energoizmaksas, paaugstināt energoefektivitātes klasi, kā arī ievērojami paaugstināt komforta līmeni telpās.

quality

Quality

Definējot “LuxControl” vērtības, augsti kvalitātes standarti ir mūsu vizītkarte un ilgtermiņa plānu apliecinājums, tādēļ mūsu pakalpojumi ir ideāla izvēle projektiem, kas tiek būvēti, domājot par ilgmūžību un energoefektivitāti.

“LuxControl” kvalitātes politiku raksturo sekojoši principi:

• Nodrošināt nevainojamus kvalitātes standartus, piedāvājot profesionālus pakalpojumus un augstas klases produkciju no pasaules vadošajiem zīmoliem
• Uzturēt ilgtermiņa sadarbību ar mūsu klientiem, nodrošinot augsta līmeņa pēcpārdošanas servisu
• Īstenot modernus, energoefektīvus, ilgtspējīgus un ekoloģiski atbildīgus risinājumus
• Nodrošināt piedāvāto produktu un pakalpojumu klāstu atbilstoši jaunākajām nozares tendencēm