Ziemas dārza markīzes

Ziemas dārzs, stiklota veranda un citi arhitektūras risinājumi ar lielām stikla virsmām un jumtiem ir radīti, lai baudītu dzīvi tuvāk dabai. Markīzes ziemas dārziem nodrošinās nepieciešamo papildu komfortu un privātumu.

5 gadu garantija alumīnija konstrukcijām
5 gadu garantija alumīnija konstrukcijām
Individuāls dizains un izmēri
Individuāls dizains un izmēri
Viegla lietošana
Viegla lietošana
2 gadu ražotāja garantija
2 gadu ražotāja garantija
Pilns serviss
Pilns serviss

Ziemas dārzs vai stiklota veranda ir ērta vieta, kur pavadīt laiku, izbaudot gadalaiku un laika apstākļu daudzveidību. Stiklotie jumti ar panorāmas skatu uz apkārtni paplašina dzīves telpu un nodrošina bagātīgu dienas gaismas plūsmu, ļaujot ziemas dārzu izmantot kā vietu atpūtai, darbam vai sportam. 

Ziemas dārza vai verandas pilnvērtīgai baudīšanai ir tikai viens nosacījums – ir jānodrošina klimata kontrole, lai vasarā nav par karstu, bet ziemā – par aukstu. Šo funkciju vasarā veic markīzes, pasargājot telpas no uzkaršanas un nodrošinot saules atstarošanas funkciju. Vasarā ir īpaši svarīgi optimāli aizēnot lielās stikla virsmas jūsu mājoklī, lai nodrošinātu patīkamu iekštelpu klimatu un privātumu. Ziemā tieši pretēji – telpu var atbrīvot sildošajiem saules stariem, patīkamam klimatam un noskaņai telpā.

Markīzes ir piemērotas klasiskiem ziemas dārziem, stiklotām verandām, stikla terases jumtiem, kā arī individuāliem arhitektūras risinājumiem ar lielām stikla virsmām. Markīzes var montēt virs vai zem stikla jumtiem. Virs stikla seguma montētas markīzes absorbē lielāko daļu saules staru, pirms tie sasniedz un uzkarsē virsmu, neļaujot karstumam nokļūt telpas iekšpusē. Zem stikla uzstādāmās markīzes galvenokārt rūpējas par ideālu gaismas un atspīduma kontroli, kā arī privātumu. 

Priekšrocības

  • Dizaina un krāsu daudzveidība ļauj veidot vēlamo telpas dizainu;

  •  Piemērotas ziemas dārzu un verandu stikla sienām un jumtiem, kā arī nestandarta formas stikla fasādēm;

  •  Izturīgas un stabilas dažādos laikapstākļos;

  • Augstas kvalitātes audumi nodrošina patīkamu ēnojumu ziemas dārzā pat tad, ja ārā karsē saule;

  • Var papildināt ar LED apgaismojumu, apsildes iekārtām, aizsardzību pret insektiem un citu aprīkojumu;

  • Iespēja kontrolēt ar radio vadības sistēmu;

  • Maksimālie markīžu izmēri: platums līdz 6500 mm, garums līdz 12000 mm.

Sazinies ar mums!

Vai jūsu terasei noderētu markīze? Uzrakstiet mums savas vēlmes, un mēs ar jums sazināsimies!