Markīzes jumta veidošanai

Balkona vai terases jumta markīzes ir vieglas, saliekamas nojumes, kas pasargā no karstas saules, vēja, lietus un svešiem skatieniem.

200+ audumu izvēle
200+ audumu izvēle
Automātiska vadība
Automātiska vadība
Individuāls dizains un izmēri
Individuāls dizains un izmēri
10+ konstrukciju krāsas
10+ konstrukciju krāsas
Viegla lietošana
Viegla lietošana
2 gadu ražotāja garantija
2 gadu ražotāja garantija
Pilns serviss
Pilns serviss

Terases vai balkona markīzes jeb saliekamas jumta nojumes ļauj gada siltajos mēnešos izbaudīt laiku ārā, radot aizvēju un pasargājot no tiešiem saules stariem.

LuxControl piedāvā vācu zīmola WAREMA markīzes, kuras tiks ražotas speciāli jums, atbilstoši precīziem mēriem. Jūsu izvēlei pieejamas neskaitāmas audumu un konstrukciju krāsu kombinācijas. Pasūtot markīzes pie mums, jums nebūs jāizvēlas kompromiss – jūs saņemsiet precīzi to, kas der un piestāv jūsu mājoklim.

Piedāvājam divu veidu saliekamu markīžu konstrukcijas – kasešu markīzes un terases markīzes ar vaļēju uztinamu audumu. Saulainā laikā tās papildina ēkas fasādi kā skaists un funkcionāls aksesuārs. Bet brīžos, kad markīze nav nepieciešama, tā askētiski saplūst ar ēkas fasādi, nenomācot tās dizainu. 

Kasešu terases markīzes

Kasešu terases markīzes ir piemērotas dažādām ārtelpām, no nelieliem balkoniem līdz pat plašām terasēm. Lielais akrila audumu un rāmju krāsu klāsts ļauj īstenot daudzveidīgas dizaina kombinācijas. Šīs markīzes ir funkcionālas un vizuāli oriģinālas. Komforta kontroles sistēma, kas ir iebūvēta sānu pārklājumā, ir nemanāma un automātiski ievelk markīzi mainīgu laikapstākļu gadījumā.

Terases markīzes

Terases markīzes ar mehāniski izbīdāmām “rokām” un rullo tipa izvilkšanas/ievilkšanas mehānismu ir universāli pielietojamas. To konstrukcijas izbīdās uz priekšu līdz pat četru metru garumam. Pateicoties plašajam materiālu un rāmju krāsu klāstam, tās var harmoniski pieskaņot jūsu terases stilam.

Priekšrocības

  • Viegli izvelkams un savelkams jumta mehānisms;
  • Izvilktā veidā pasargā no saules un vidēji stipra vēja un lietus;
  • Garumu var regulēt ar tālvadības pulti un lietotni planšetē vai telefonā;
  • Konstrukcijā var iestrādāt LED apgaismojumu un vadības sistēmu;
  • Konstrukciju var papildināt ar apsildes sistēmu, tā pagarinot atpūtas sezonu ārtelpā;
  • Markīzes var papildināt ar dažādiem aksesuāriem;
  • Pieejami dažādu krāsu, tipu un izmēru audumi;
  • Maksimālie izmēri kasešu markīzei – platums 5500 mm, izvilktā veidā – 3000 mm. Terases markīzei – platums 7000 mm, izvilktā veidā – 4000 mm.

Sazinies ar mums!

Vai jūsu terasei noderētu markīze? Uzrakstiet mums savas vēlmes, un mēs ar jums sazināsimies!